Іригатор Oclean W10: сучасний стандарт догляду за зубами

Ви б хотіли менше відвідувати стоматолога? Іригатор Oclean W10 робить це можливим, адже з ним догляд за ротовою порожниною стає дійсно ефективним. Справа в тому, що сучасний підхід передбачає не лише чищення зубів, а й роботу з міжзубними проміжками, під’ясенними кишенями та масаж ясен. Саме тому разом із щіткою необхідно використовувати іригатор. Він максимально наближає домашню рутину до процедури чищення у лікаря. А головне, дозволяє попередити виникнення карієсу, пародонтозу, пародонтиту та інших хвороб.

Як працює іригатор Oclean W10?

Девайс являє собою корпус із вбудованими двигуном та насосом, резервуаром для води та змінними насадками. Принцип роботи дуже простий: двигун і насос створюють тиск і подають воду під тиском до насадок. При цьому розумний пристрій подає воду не одним струменем, як застарілі іригатори, а потужними імпульсами — до 1400 коливань за хвилину. Вони значно ефективніше видаляють залишки їжі з міжзубних щілин.

Чому саме Oclean W10?

Перевага цього іригатора — точні індивідуальне налаштування. З ним ви можете підібрати інтенсивність імпульсів для себе з-поміж 5 режимів чищення. Експерти рекомендують використовувати м’який режим для початку роботи, а згодом переходити на стандартний. Якщо ж хочеться ретельного чищення, спробуйте інтенсивну пульсацію. Окремий режим передбачено для масажу ясен — це дуже делікатні та м’які коливання, які дозволить поступово знизити чутливість. А п’ятий режим передбачає персональне налаштування.

Як правильно користуватись Oclean W10?

  1. Залийте у резурвуар воду або ваш улюблений розчин для полоскання — він вміщує до 200 мл.
  2. Встановіть одну з чотирьох насадок.
  3. Виберіть режим.
  4. Розташуйте наконечник під кутом 90 градусів до зубів і повільно проводьте вздовж лінії ясен, від передніх зубів вглиб ротової порожнини.
  5. Під час руху направляйте наконечник не тільки по лінії ясен, а й у кожний міжзубний проміжок.

Oclean W10: догляд по 5 напрямках

Білі зуби

За рахунок пульсації прибираються не тільки залишки їжі, але й зубний наліт. Навіть складні та застарілі відкладення з часом зникають, якщо ви регулярно використовуєте іригатор. В результаті, ви не тільки очищуєте ротову порожнину а й відбілюєте зубну емаль.

Чисті міжзубні проміжки

Інтенсивний струмінь води проникає навіть в найвужчі та найвіддаленіші ділянки між зубами. Для цього в іригатора є поворотні насадки. Обертаючись на 360 градусів, вони дістають те, що не під силу традиційним зубним ниткам.

Здорові під’ясенні кишені

Навіть якщо ви ретельно чистите зуби щіткою, на кордоні з яснами скупчуються бактерії. Непомітні зовні, вони з часом можуть викликати запалення та призвести до появи карієсу. Саме тому важливо періодично приділяти увагу цій зоні. Для цього Oclean W10 оснащений насадкою-наконечником. Створюючи посилений прицільний тиск, вона не залишає бактеріям жодних шансів.

Масаж ясен

В процесі чищення іригатор додатково масажує ясна. В результаті в них покращується кровообіг, зменшується чутливість, а зуби отримують більше корисних речовин і довше залишаються міцними.

Догляд за протезами та імплантами

Протези, брекети та імпланти потребують особливої уваги. Саме тому розробники цієї моделі передбачили спеціальну насадку, яка дозволяє м’яко та ретельно вичистити їх, не докладаючи особливих зусиль.

Зручний у використанні

Іригатор Oclean W10 управляється двома кнопками — живлення та перемикання режимів. А ще його можна взяти в душ, адже девайс має захист від вологи рівня IPX7. 

Комфортне чищення в поїздках

За рахунок компактного розміру іригатор легко взяти з собою. До того ж, він здатний на 4 тижні автономної роботи і заряджається зі звичайним USB Type-C.

Безкоштовна доставка
Захищений платіж
Гарантія 2 роки
Повернення протягом 30 днів