Чому болять зуби після використання зубної нитки?

Щоб усмішка залишалась сяючою, а зуби здоровими, важливо приділяти увагу повсякденному догляду. І це не лише чищення за допомогою щітки. Стоматологи рекомендують додатково дбати про ясна, язик та міжзубні проміжки. Такий ретельний догляд не залишає шансів бактеріям, робить дихання свіжим та покращує здоров’я ротової порожнини.

Чому важливо очищати міжзубні проміжки

Якою б якісною не була зубна щітка, у деякі зони ротової порожнини їй надзвичайно складно проникнути.  Особливо це стосується міжзубних проміжків. Це вузькі щілинки між зубами, куди набивається їжа, а з часом скупчуються бактерії. Тому варто своєчасно та обережно очищувати їх. Це можна зробити за допомогою зубної нитки ибо ж більш сучасного пристрою — іригатора.

Зубна нитка: так чи ні

Часто люди роками використовують застарілі методи, які не тільки не дуже ефективні, але й можуть нашкодити. Чищення флосом або зубною ниткою — один з таких методів. Так, це краще, ніж взагалі не очищувати щілинки між зубами. Але при такому чищенні нитка контактує не лише із зубами, але й з яснами. Вона тисне і може пошкодити цю зону. При цьому немає значення, який саме флос ви використовуєте: просто нитку чи зі спеціальним тримачем.

Підвищення чутливості

Постійний механічний вплив на ясна, навіть якщо вони здорові, призводить до підвищення чутливості. Для людей, в яких чутливість висока від природи, цей вплив може бути критичним і викликати запалення. А запалені ясна — це просто ідеальна компанія для розвитку карієсу. В результаті виникають дискомфорт і навіть біль не тільки у яснах, а й у зубах. Поступово такий стан може призвести до виникнення пародонтозу, пародонтиту та інших захворювань.

Алергічні реакції

Зубні нитки виготовляють як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів — шовку, тефлону або нейлону. Дуже часто, щоб надати флосу антисептичних властивостей, їх просочують спеціальним розчином. Для чутливих людей цей розчин може бути занадто активним, а за наявності сильного запаху чи алергічних компонентів у складі, навіть подразнювати слизову оболонку.

Чим замінити зубну нитку?

Якщо ви хочете, щоб і ясна, і зуби були здоровими, спробуйте замінити традиційний флос на сучасний іригатор. Він м’яко та дбайливо вичищає залишки їжі за допомогою води та повітря, які подаються під тиском через спеціальну насадку. При цьому ви можете регулювати силу тиску та інтенсивність роботи.

Переваги іригатора

Іригатор не лише обережно вичищає залишки їжі з міжзубних проміжків, але й допомагає позбутися бактерій у під’ясенних кишенях, що не під силу жодному флосу. Крім того, струмінь води масажує ясна і покращує кровообіг. Завдяки цьому вони отримують більше корисних речовин. А за регулярного використання іригатора чутливість ясен поступово знижується. В результаті ви отримуєте зручний, сучасний та дійсно комплексний догляд і здорову посмішку.

Безкоштовна доставка
Захищений платіж
Гарантія 2 роки
Повернення протягом 30 днів