Електрична зубна щітка Oclean Endurance

Коли хочеться хорошу електрощітку не за всі гроші світу — це однозначно електрична зубна щітка Oclean Endurance. Хороша потужність, робочі режими та адекватна автономність сподобаються всім поціновувачам практичності. Принаймні, нам сподобались. Виробник дійсно постарався та об’єднав достойні параметри з доступною вартістю. Аналізуємо деталніше, що до чого.

Що в коробці?

Щітку запаковано у стильну квадратну коробочку з логотипом бренду, зображенням девайсу та деякою технічною інформацією. Це не подарункове пакування, але виглядає досить пристойно: якісний картон та компактний формат.

Всередині розмістилися:

 • Електрощітка.
 • Насадка до неї.
 • Кабель живлення.
 • Настінний тримач.
 • Посібник користувача.

Дизайн. Впізнавана лаконічність

Зробити кілька зовсім різних лінійок електрощіток, при цьому витримати єдиний стиль — це велика робота. Дизайнерам бренду вона вдалася на 100%. У кожної електрощітки Oclean є своя індивідуальність, при цьому відчувається, що всі девайси наче з однієї сім’ї.

Наша модель — не вийняток. Лінійка Endurance отримала дуже мінімалістичну та сучаснк зовнішність. В щітки обтічна форма, схожа на інші моделі, та лише одна кнопка на корпусі.

А от вирізняють її дві речі:

 • Кольорова гама. Пропонується аж 4 кольорових рішення — білий, чорний, зелений та фіолетовий кольори. І, якщо з білим та чорним усе зрозуміло, то останні два заслуговують уваги. Це не класичні відтінки, а дуже глибокі. Ніжний салатово-зелений та лавандовий. Вони ніби налаштовують на легкість, чистоту та хороший настрій. Такий собі сучасний кольоровий мінімалізм.
 • Настінний тримач. Він нагадує королівський герб, ну точно ні з чим не сплутаєш. Розміщувати його можна двома способами (вузькою частиною вверх чи вниз, кому як гарніше).

Технічні параметри

Розміри: 25,2 х 2,6 х 2,6 см

Вага: 0.1 кг

Технологія: Sonic

Кількість поступальних рухів: 72 000 коливань/хв

Кількість обертальних рухів: 36 обертів/хв

Режими: 2

Таймер: Так

Датчик тиску: Ні

Синхронізація зі смартфоном: Ні

Дисплей: Ні

Захист від вологи та пилу: IPX7

Автономність: 30 днів

Час зарядки: 5 годин

Управління та налаштування

Керування щіткою

Інтуїтивне управління — це те, що вирізняє надсучасні девайси серед інших. Навіщо перемикати багато кнопок, коли все можна зробити однією? З Oclean Endurance Electric Toothbrush все дуже просто.

Вмикаємо щітку одним довгим натисканням, вимикаємо так само. А режими перемикаємо коротким натисканням. От і все, ніяких додаткових дій.

З плюсів: тут є таймер, ще й непростий:

 • Ви можете вибрати стандартні 2 хвилини чищення, яке рекомендують стоматологи. Вони відміряються автоматично, по 30 секунд на кожну половинку нижньої та верхньої щелепи.
 • 3 хвилини допоможуть більш ретельно пропрацювати зуби та ясна — по 45 секунд на кожну зону.
 • 4-хвилинний сеанс призначений для детального чищення та видалення нальоту — по 60 секунд на кожну ділянку.

Модель не синхронізується зі смартфоном, не має дисплею, та й датчику тиску теж. Зате є всі базові функції.

Режими чищення Oclean Endurance

У пристрою досить висока потужність обертів. Це теоретично дозволяє експериментувати з налаштуваннями. Попри це, у девайсу лише два основні режими:

 • Ніжний — використовуємо його, щоб злегка освіжити подих вранці або якщо у вас дуже чутливі зуби
 • Ретельне чищення — призначений для вечірніх сеансів та видалення нальоту.

В принципі, цих двох режимів достатньо для щоденного догляду. Можна комбінувати їх, відповідно до стану зубів та отримувати оптимальний результат для себе. І при цьому — не переплачувати за додаткові налаштування.

А якщо це ваша перша щітка, тут є 7-денний режим для новачків. Тобто, девайс сам буде поступово нарощувати інтенсивність вібрацій.

Технологія Sonic: звукова швидкість

72000 поступальних рухів за хвилину і 36 000 — обертальних. Все це відбувається за рахунок потужного двигуна всередині корпусу та мініатюрного генератора звукових хвиль. Неймовірно: високі технології у бюджетному сегменті.

Насадка з щетинками DuPont

Голівка тут одна, стандартна DuPont Classic. За бажання можна купити насадки Oclean іншого типу, підібравши їх під свій стан ротової порожнини. Ну, або сет насадок на всю родину.

Головне у всіх моделях бренду — щетинки DuPont. Надійні, ідеально гладенькі та з продуманим розташуванням, вони ніколи не підводять. Це запатентована щетина, повністю безпечна для здоров’я.

У щетинок W-подібна форма, тобто різна висота: таке рішення дозволяє прочищати зуби по всій поверхні однаково добре. До того є, поверхня та кінчики ідеально гладенькі: навіть чутливі зуби та ясна задоволені.

Автономність

У моделі традиційний літій-іонний акумулятор. Він забезпечує до місяця автономної роботи. Звісно, за стандартного використання двічі на день. Якщо користується вся родина, термін зменшується. Повна зарядка відбувається за 5 годин. Для цього треба під’єднати щітку до зарядної бази.

Використовуємо у душі

Здавалось би, дрібниця. Проте, коли поспішаєш чи просто хочеш почиліти в душі під водою, вона дуже в тему. Вологозахист IPX67 — це дуже високий рівень. Тобто щітку можно мочити під струменем води, помити та спокійно приймати душ. Зручно, що тут скажеш.

Кому сподобається?

Якщо ви любите прості, зрозумілі та практичні девайси, ця модель для вас:

 • В неї висока потужність.
 • Пара комфортних режимів.
 • Високий рівень вологозахисту.
 • Вага теж невелика.
 • Автономність на висоті — до 30 днів.

Однозначно радимо купити Oclean Endurance Electric Toothbrush у якості першої електрощітки. Вона просто ідеальна для видалення нальоту та звикання до технології Sonic.

У випадку, коли ви вже маєте стандартну електрощітку, радимо спробувати більш просунуті девайси бренду, на кшталт Oclean X Pro Digital Smart Sonic Toothbrush.

Безкоштовна доставка
Захищений платіж
Гарантія 2 роки
Повернення протягом 30 днів