Oclean Kids. Огляд на дитячу електрощітку

Дитяча електрична зубна щітка Oclean Kids — маленька, симпатична та зручна для малюка. Виглядає привабливою, та й відгуки на неї позитивні. Та у чому відмінності між дитячою та дорослою електрощіткою? Чи варто взагалі привчати дитину до електричної версії? Розглядаємо всі нюанси.

Зміст

1. Що входить в комплект?

2. Чим відрізняється дитяча електрощітка: особливості Oclean Kids

 • Зручний форм-фактор.
 • Покриття.
 • Маленька голівка щітки.
 • Ультрам’які щетинки DuPont.
 • Тиха робота.
 • Управління однією кнопкою.
 • Привабливий позитивний дизайн.

3. Що ще цікавого в серії Oclean Kids?

 • Магнітний мотор Maglev.
 • 30 днів автономної роботи.
 • Як у дорослих: таймер, зони та мотивація.
 • Вологозахист IPX7.

4. Для якого віку підійде Oclean Kids?

5. Електрощітка для дитини: варто чи ні?

Що входить в комплект?

Електрощітка має все необхідне для того, щоб одразу почати використання: зарядну базу, 2 насадки та інструкцію користувача.

Чим відрізняється дитяча електрощітка: особливості Oclean Kids

Дитяча серія Oclean створена спеціально для малюків і це помітно з першого погляду. Справа не тільки у зовнішньому вигляді. Щітка повністю враховує специфіку дитячого чищення, допомагає зробити процес цікавим та звичним. За рахунок чого це працює?

Зручний форм-фактор

Корпус дитячої щітки помітно вужчий та коротший, ніж у дорослої. Тому він зручно лягає у долоню, не навантажуючи її. Це дозволяє дитині легко маневрувати насадкою, дістаючись найвіддаленіших куточків. До того ж, електрична зубна щітка Oclean Kids важить усього лише 100 г.

Покриття

Перше, на що звертаєш увагу — поверхня корпусу. Дуже вже приємна на дотик. Але вона виконує ще й практичну функцію. Завдяки їй девайс не ковзає, це зроблено для того, щоб дитина могла впевненіше рухати щіткою.

Маленька голівка щітки

Вона вужча і коротша, за рахунок чого малюк зможе зручно прочистити як зуби, так і міжзубні проміжки.

Ультрам’які щетинки DuPont

Незважаючи на те, чи у дитини ще молочні зуби, чи вже постійні, їхня емаль потребує делікатного ставлення. І Oclean Kids Electric Toothbrush його забезпечує. Її запатентовані щетинки DuPont виконані зі спеціального матеріалу, міцного, м’якого й абсолютно безпечного для здоров’я. Вони не просто добре чистять емаль та проміжки між зубами, але й мають протимікробні властивості. Виконані за технологіями DuPont Diamond + DuPont Classic, вона ідеально гладенькі, мають заокруглені кінчики та лагідно дбають про ротову порожнину.

Тиха робота

Oclean Kids надзвичайно тихо працює. Під час використання рівень шуму не перевищує 37 дБ. Все завдяки магнітному двигуну Maglev Sonic, який використовується також в дорослих моделях бренду, а також технології звукозахисту Noise Cancellation.

Управління однією кнопкою

Ергономічний та компактний корпус Kids Electric Toothbrush зручно лягає у дитячу руку. Завдяки приємному на дотик матовому покриттю він не ковзає та не вислизає під час чищення. А для вмикання, вимикання і зміни режиму щітки достатньо натиснути одну кнопку.

Привабливий позитивний дизайн

По-перше, в серії є два кольори на вибір — блакитний чи рожевий. По-друге, вся поверхня всипана веселими малюнками, що беззаперечно привертає увагу малюка. Одна кнопка, продумана за кольором насадка — щітка виглядає цікаво.

Що ще цікавого в серії Oclean Kids?

Магнітний мотор Maglev

Маленький двигун Maglev Sonic працює за принципом магнітної левітації та виконує 40 000 обертів на хвилину. Це досить високий показник, але інтенсивність регулюється — можна вибрати ранковий або вечірній режим. Можна почати з малої швидкості обертів на ранковому, а згодом поступово нарощувати. Дуже зручно, щоб крок за кроком привчити малюка до правильного ритуалу чистоти.

30 днів автономної роботи

Місяць чищення на одному заряді акумулятора! Так зручно і для дитини, і для батьків, адже не потрібно постійно контролювати, чи заряджена дитяча щітка. До того ж, повна зарядка відбувається усього лише за 3 години.

Як у дорослих: таймер, зони та мотивація

Навіть у дитячій серії Oclean реалізували ідею із зонами чищення. Вся ротова порожнина ділиться на 4 ділянки. Вмикаємо щітку — і гра починається. У малюка є 30 секунд на кожну зону. Коли час обмежений, як же хочеться встигнути! До сигналу таймеру потрібно ретельно очистити кожен зуб та простір між ними. Просто та ефективна мотивація. Зручно, що 4-зонний таймер можна вимкнути і встановити стандартні 2 хвилини.

Вологозахист IPX7

IPX7 — доволі високий показник водонепроникності. І дуже зручно, що дитяча щітка має таку фішку, адже під час чищення трапляється різне. Якщо малюк впустить її у воду, з нею нічого не трапиться. Промити під краном теж можна без проблем.

Для якого віку підійде Oclean Kids?

Виробник рекомендує вводити електричну зубну щітку у догляд з 6 років. І це виглядає логічно, адже у цьому віці в дитини вже добре розвинена моторика, тож користуватись буде нескладно. Плюс, свою роль грає цікавість малюків до техніки — так захопливо, коли в тебе була звичайна щітка, а тепер розумна.

Це буде оптимальне рішення десь до 12 років. З огляду на довговічність цих щіток, ви просто мінятимете насадки. А потім можна переходити на будь-яку дорослу щітку.

Електрощітка для дитини: варто чи ні?

Звісно, як і в дорослих, все індивідуально. Але на практиці жодна звичайна щітка не дає такого результату, як електрична. За рахунок високої інтенсивності обертів, постійним підказкам та мотивації вона прибирає зубний наліт і попереджає появу карієсу.

Це означає здоровіші зуби та ясна, а ще — менше походів до стоматолога у майбутньому. Сучасна стоматологія схиляється до більш ретельного домашнього догляду за зубами, який є профілактикою різноманітних захворювань. І Oclean Kids забезпечує цей догляд на 100%.

Безкоштовна доставка
Захищений платіж
Гарантія 2 роки
Повернення протягом 30 днів