Такого ще не було! Попередній огляд новинки Oclean X Ultra

Неймовірна електрощітка от-от з’явиться у продажу, але ми вже встигли потестувати перший зразок. І… були вражені її можливостями. В одному корпусі поєднались надвисока потужність, унікальні насадки та штучний інтелект. Але про все послідовно. Читайте попередній огляд на Oclean X Ultra та насолоджуйтесь новими технологіями для здоров’я зубів.

Розпаковування

Перше враження починається із коробки й вона тут неймовірна. З одного боку, пакування надійне та багатошарове, з іншого — екологічне: абсолютно всі частини підлягають переробленню:

 • Верхній шар — знімне пакування, на якому бачимо зображення щітки та технічні специфікації. Тут міститься основна інформація про мотор, батарею, підключення, режими тощо.
 • З верхнього шару висувається основна коробка. Щільна, надійна, виконана із міцного картону, вона виглядає дуже презентабельно. Дизайн лаконічний — на коробці червоного кольору лише нанесено сріблястий логотип бренду.
 • Знімаємо кришку та бачимо зверху інструкцію з експлуатації.  А під книжечкою у спеціальному заглибленні розмістилася сама електрощітка. Приємно, що навіть внутрішнє пакування не пластикове, а паперове.
 • Знімаємо додатковий шар та знаходимо комплект аксесуарів — чохол, кріплення та зарядку. Кожен елемент запаковано окремо, а насадки взагалі знаходяться у паперових блістерах.

Пакування дійсно добре продумане. Таку яскраву та вишукану коробку навіть приємно вручити у подарунок —  не треба ніяких додаткових прикрашень.

Комплектація

Інформація про вміст коробки знаходиться на знімній обгортці. Всередині знаходимо повний набір для догляду за зубами:

 • Електрощітка Oclean X Ultra.
 • 3 насадки — Gum Care Brush Head, Clean Brush Head, White Brush Head.
 • Настінне кріплення.
 • Бездротова зарядка.
 • Зарядний кейс.
 • Інструкція користувача.

Зовнішній вигляд та загальне враження

Корпус

Щітка досить компактна та легенька. Перше, що справляє приємне враження — це її гладенька, ніби карбонова поверхня. До нас на огляд потрапила чорна модель, яка нагадує морську гальку — загалом матова, вона злегка поблискує вкрапленнями якогось мінералу. Звісно, це не природний мінерал, а сучасне технологічне нанопокриття,  але відчуття саме такі — чогось натурального та близького до природи. Плюс у тому, що воно відштовхує вологу та бруд, так що у бактерій немає шансів затриматись на поверхні. А щодо кольору, в лінійці передбачено й світлу модель — у ніжно-зеленому м’ятному відтінку.

Одразу впадає в очі сенсорний екран із дзеркальним покриттям. Він виблискує сріблом, відбиваючи світло та створюючи приємний контраст із матовою поверхнею корпуса. Під ним — лише одна кнопка управління та значок Wi-Fi. Його видно, лише коли девайс під’єднано до смартфона.

Знизу знаходиться логотип бренду та ще одна фішечка цієї моделі — прозора основа. За попередніми даними ми вже знаємо, що вона світиться в процесі чищення, коли ви перевищуєте тиск. Сьогодні перевіримо це на практиці.

Зарядний кейс

Зовні здається, нібито кейс шкіряний. Але ні, це знову-таки сучасні полімери, призначені для повторного перероблення. Футляр виконано у комбінації чорного та сірого матеріалів, а закривається він дуже елегантно — на стрічку з того ж матеріалу та застібку. 

Головна особливість цього кейсу — він зарядний. Причому, заряджається сам футляр, а щітка всередині живиться від бездротової зарядки. Роз’єм знаходиться в основі кейса.

Зарядна база

За сучасними стандартами, тут передбачена безконтактна зарядка — пристрій просто вставляється у спеціальний отвір. Зарядна база має класичну круглу форму, її верхня частина прозора, а нижня — в тон корпуса. До речі, в основі ще й передбачено прогумований елемент, аби підставка не ковзала по поверхні.

Настінний тримач

Магнітне кріплення теж кругле, воно встановлюється на стіну за допомогою клейової основи. Зовнішня частина пластикова, у комбінації чорного та сірого відтінків, як і футляр. Щоб прикріпити на нього електрощітку, треба просто притиснути до тримача верхню частину корпуса — саме там знаходиться магніт.

Що нового? Сучасні технології та власні розробки Oclean

Модель X Ultra Wi-Fi Smart Sonic отримала не лише новий дизайн, а й кілька цікавих оновлень:

 1. Магнітно-левітаційний двигун Maglev 3.0 — ще потужніший та тихіший за попередника. Завдяки технології WhisperClean, він не перевищує рівень шуму 45 дБ, розвиваючи швидкість до 90 000 обертів на хвилину. Справжня звукова електрощітка.
 2. Інтелектуальний алгоритм очищення TurboClean, який, за твердженням виробника, забезпечує у 10 разів ефективніше видалення нальоту у порівнянні із іншими моделями.
 3. Голосовий помічник на основі технології кісткової провідності, яку лабораторія Оклін адаптувала до щітки. Причому, Oclean Bone Conduction допомагає не лише давати голосові підказки, а й працює на режим інтерорального масажу — щік, ясен, язика.
 4. Вражаючу автономність до 60 днів.
 5. Системи точної навігації та контролю за ротовою порожниною — вони дають миттєвий зворотний зв'язок по пропущених зонах із навігацією у реальному часі.
 6. Індикатор тиску з підсвіткою.
 7. Унікальні нові насадки зі спеціально розробленими щетинками та особливим гумовим покриттям головки. На цей раз змінилися форма, матеріал, висота та розташування щетини. Вона стала ефективнішою у видаленні нальоту та дбайливішою до ясен.
 8. Удосконалене кріплення насадок, яке забезпечує стабільну та делікатну вібрацію.

Технічні характеристики

Потужність: 90 000 обертів на хвилину

Рівень шуму: <45 дБ

Ресурс батареї: 1200 мАг

Час автономної роботи: 60 днів

Час заряджання: 5.5 годин

Бездротові інтерфейси: Bluethooth, Wi-Fi

Захист від вологи: IPX7

Управління та режими

Чищення без застосунку: покрокова інструкція

Крок 1

Вмикання-вимкнення здійснюється через кнопку живлення. Натискаємо її, щоб увімкнути щітку та перевести її в стан очікування. Поки дисплей світиться, автоматично працюють Bluethooth  та Wi-Fi, якщо, звісно, ви їх увімкнули. Коли не хочеться заморочуватись із налаштуваннями, можна обійтися без них. А через 2 хвилини бездіяльності девайс автоматично вимикається.

Крок 2

Далі керування переходить до екрана. Зліва та справа у нього передбачені спеціальні бортики. В них однакова функція — перемикання інтенсивності, а дві сторони потрібні, щоб всім було зручно: тим, хто чистить лівою рукою, й тим, хто правою.  Свайпаємо вверх чи вниз — вибираємо один із 5 режимів:

 • Ранковий.
 • Вечірній.
 • Щоденний стандартний.
 • Масаж ясен.
 • Відбілювання.

Також є ексклюзивний режим, але для нього вже точно потрібно під’єднатися до смартфона.

Крок 3

Визначившись із інтенсивністю, знову натискаємо кнопку живлення — й починається очищення. При цьому на екрані з’являється таймер.

Підключаємо застосунок: що це дає

Для того, щоб затестити новинку по повній, ми встановили фірмовий застосунок Oclean Care+. Також вона без проблем працює з Apple Health та Apple Homekit. Тут навіть передбачено підтримку Matter — стандарту, який дозволить взаємодіяти пристроям систем Smart House у різних конкуруючих середовищах. Тобто, щітка впишеться в розумний дім незалежно від того, яка у вас екосистема — Apple, Samsung, Xiaomi тощо. А також можна встановити сповіщення про температуру повітря, погоду тощо.

Але нас, перш за все, цікавило, як застосунок допоможе покращити процес очищення. Виявилось, тут доступні ще купа можливостей. Оце дійсно науковий підхід до гігієни зубів.

Налаштування схеми чистки зубів

Це зручна функція, яка автоматично перемикає щітку між ранковим та вечірнім режимами. Для цього заходимо у розділ «налаштування​​», вибираємо «автоматичне перемикання» і готово: пристрій буде працювати зранку у ранковому, а ввечері, відповідно, у вечірньому.

Ексклюзивний режим

Після синхронізації девайсу із застосунком, він сам порекомендує оптимальний для вас спосіб очищення. А якщо ви хочете налаштувати його самостійно, треба клацнути на відповідну кнопку застосунку.

Перегляд записів чистки

Якщо у вас під’єднано Wi-Fi, у застосунку можна дивитися результати ваших чищень. Вони зберігаються на пристрої до 7 днів.

Система навігації та контролю за ротовою порожниною

Система Brush Activity Clover допомагає виконувати повний цикл чищення протягом дня. Вона реєструє наступні дані:

 • Кількість зон.
 • Час очищення (стандартна рекомендація — від 2 хвилин).
 • Результат у балах (потрібно набирати від 90 балів кожного разу).

Вся ця інформація відображається на дисплеї у вигляді трилисника — наочно та зручно.

Нагадування про надмірний тиск

Якщо під час процедури ви занадто сильно натискаєте на щітку, можна пошкодити зубну емаль або ясна. Виробники передбачили цей момент, тому, коли тиск стає надмірним, електрощітка дає голосовий сигнал, а прозоре кільце в основі корпусу починає світитися червоним.

Нагадування про кут нахилу

Для стандартного очищення необхідно тримати щетинки під кутом 45 градусів до лінії ясен, інакше спрацює голосовий сигнал. У цьому випадку рухи мають бути вимітальними та обережними.

Нагадування про зону

Для ефективної протидії карієсу електрощітка має охоплювати всі зони. Аби ви нічого не пропустили, знову-таки передбачено голосові сигнали. Пропущені ділянки також можна побачити наочно на екрані або у додатку — там є схематичне зображення ротової порожнини, де буде виділено пропущені зуби. Але найцікавіше ми залишили наостанок.

Інтероральний масаж і не тільки. Кастомізація чищення від Oclean

Окрім контролю та точних налаштувань, застосунок відкриває для нас кастомізовані способи очищення. Оце вже зовсім новий та неочікуваний підхід. Завдяки йому користувачам доступний унікальний досвід догляду:

 1. Meditation SPA. Лабораторія Оклін використала ідею кісткової провідності зовсім незвичайно. Суть у тому, що технологія Bone Conduction створює хвилеподібні вібрації, які дозволяють робити інтероральний масаж. Ці хвилі та медитаційний звук розслабляють м’язи ротової порожнини, зменшують стрес та занепокоєння, покращують сон.
 2. Scientific Brush Method — удосконалений режим контролю, який дає голосові підказки, як тільки ви щось зробили неправильно.
 3. Yoga Whitening — дбайливе відбілювання, натхненне йогою з її послідовністю та поступовістю. Спеціальний алгоритм контролює, щоб ви дотримувались режиму м’якого та ніжного очищення — 5 хвилин щоденно протягом 21 дня.

На нашу думку, застосунок досить цікавий. На перший погляд, він може здатися складним, але у ньому просто варто розібратися. Якщо вас цікавить детальний план чищення, він дає більше комфортні налаштування та повну картинку стану вашої ротової порожнини. Не застосунок, а справжній ментор з догляду за зубами та яснами.

Автономність та зарядка

У електрощіток Оклін зазвичай все добре з акумулятором, тож 60 днів автономної роботи не стали для нас сюрпризом. Та й способи зарядки тут максимально зручні, ми спробували всі.

Коли рівень заряду падає до 10%, на екрані з’являється сповіщення, що необхідно під’єднати її до джерела живлення. Якщо хочемо зарядити звичайним способом, встановлюємо щітку вертикально в отвір зарядної бази та вмикаємо її через кабель. При цьому бачимо на корпусі відсоток зарядки, а весь процес займає близько 2 годин.

Якщо хочемо зарядити через футляр, просто складаємо девайс всередину, а сам кейс під’єднуємо до джерела живлення через кабель.

Висновки

Ця щітка просто неймовірно надихає. Справа навіть не у високій потужності та приємному дизайні корпуса. Головна її ідея — усвідомлена та комплексна турбота про себе. Нам подобається, що тут передбачені не тільки всі можливі режими чищення зубів, не тільки звичайний масаж ясен, а й можливість повноцінного інтерорального масажу — такого немає в жодній іншій щітці. Це дійсно розслабляюча та перевірена часом техніка, яка покращує фізичний та ментальний стан. А також — основна причина, з якої варто купити Oclean X Ultra.

Ще один приємний момент — всі матеріали, з яких виготовлено пристрій, підлягають переробленню. Економія ресурсів та усвідомлене споживання — це не просто модний тренд, а реальні дії, які можуть зберегти природу.

Такий підхід перетворює чищення зубів на приємний і корисний процес. Сподіваємось, щітка скоро з’явиться на полицях і ми зможемо розповісти про неї ще більше.

Безкоштовна доставка
Захищений платіж
Гарантія 2 роки
Повернення протягом 30 днів